van Goorstraat 45

6512 EB Nijmegen
Verkocht
€ 415.000 k.k.
112m2 wonen
0m2 perceel
3 slaapkamers
G energielabel

Omschrijving

Moderne, zeer fraai afgewerkte ruime bovenwoning met balkon op het zuiden en 3 slaapkamers.
Deze gerenoveerde bovenwoning is gelegen in een rustige straat, midden in de gezellige wijk Bottendaal, vlakbij het Thiemeparkje, diverse winkels, restaurants en gezellige cafés. Het centrum van Nijmegen bevindt zich op loopafstand.

Indeling: Via een eigen entree met luik naar de ruime (berg)kelder kom je binnen op de begane grond. Hier vind je tevens de meterkast en kan je met de trap naar boven.

Op de 1 verdieping stap je direct binnen in de ruime woonkamer met grote raampartijen en hoge plafonds. De grote bomen zorgen voor een groen uitzicht. De woonkamer is voorzien van een stalen, zwarte pui welke tevens het trappenhuis afscheidt. Grenzend aan de woonkamer is aan de achterzijde de keuken gesitueerd. Deze keuken is recent vernieuwd en voorzien van diverse inbouwapparatuur en inbouwkasten. Vanuit hier is tevens de toiletruimte en het balkon op het zuiden bereikbaar. Op de 2e verdieping heb je 3 slaapkamers en een halfopen badkamer. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, douche en wandcloset. Daarnaast is hier een wasmachineaansluiting en de cv-installatie achter een inbouwkast. Op de overloop is een vaste trap met dakraam naar boven. Het dak is dus goed te bereiken.

Kortom, een prachtige woning op loopafstand van restaurants, cafés en winkels en natuurlijk bij het stadscentrum van Nijmegen.

* Bouwjaar 1895;
* Woonoppervlakte 112 m²;
* Inhoud ca. 460 m³;
* VVE kosten circa €75 per maand;
* Gezamenlijke opstalverzekering, inschrijving KVK, splitsingsakte, MJOP aanwezig.
* cv-ketel 2012;
* HR ++ Glas aan de voorzijde;
* Energielabel G (vastgesteld in 2015).

Medewerker Mark

Vragen over van Goorstraat 45?

Mark helpt je graag verder
Algemeen
  • Vraagprijs € 415.000 k.k.
  • Status Verkocht
  • Aanvaarding In overleg
Energie
  • Energieklasse G
  • Isolatie Dubbel glas
  • Verwarming Cv ketel
  • Warm water Cv ketel
Bouw
  • Bouwjaar 1895
  • Soort bouw Bestaande bouw
Buitenruimte
  • Type buitenruimte(s) Geen tuin
  • Schuur Inpandig
  • Hoofdtuin achterom Nee
Oppervlakte en inhoud
  • Woonoppervlakte 112m2
  • Overige inpandige ruimte 21m2
  • Inhoud 460m3
Indeling
  • Aantal verdiepingen 3
  • Aantal kamers 5
  • Slaapkamers 3
  • Aantal badkamers 1

Locatie en streetview

Huis kopen in Nijmegen of omgeving?

Neem telefonisch contact met ons op of stuur ons een bericht. Je hoort zo spoedig mogelijk van ons.

Stuur ons een bericht

"*" geeft vereiste velden aan